Reference

Zprávy od vás

Samotná zkušenost nenahradí osobní zážitek. Přesto si můžete udělat obrázek z následujících referencí. Děkuji vám za ně.

Milý Kájo, nejprve … DĚKUJI. ♥️
Tvé masáže jsou pro mě strašně důležité, moje nohy, mé tělo a má duše po Tvé lymfatické masáži vždycky ožijí a najdou sami sebe. Vážím si Tvé práce, absolutní profesionality a toho, že u Tebe naleznu klid. Kdybych mohla, jsem ve Tvé péči celý den. Už se těším na masáž. Jsi prostě důležitý článek vesmíru.

Renata Š.

Laskavé srdce .. tak bych popsala Káju, kdybych měla omezený počet slov – bez rozmyslu. Až nahlédnete na Kájovo stránky, nenechte se odradit lokalitou, protože působí i v Praze. Osobně se ráda nechávám inspirovat jeho učením a uměním Čchi kung. Je důležité, kdo k vám promlouvá, to jistě už sami víte a pro mě je to on, kdo mě nejlépe touto meditací v pohybu umí vést. Letní pobyt u moře.. tak to už jsem s ním taky absolvovala, dovolenou nás prováděl nejen programem, ale vytvořil velmi přátelské prostředí daleko od domova pro mě, moji dceru, i moji maminku. A s naprostou noblesou. Co dodat, doporučuji opravdu s lehkostí a láskou. 
Jen tak se někomu do rukou nesvěřuji, jeho doteku v reflexní terapii se odevzdávám a děkuji ♥︎  Je mi potěšením, že v mém životě je, dnes i jako kolega, ale především, přítel.
Marcela Magdaléna Masopustová

Být pod rukama Káji Tejčka je dlouho si pamatující zážitek. Splynutí dechu, relax, odlítnutí kamsi – třeba k oceánu, omlazení, ozdravení, nabírání energie, narovnání. Každá buňka těla si tuhle skvělou zkušenost pamatuje. Proto se ráda vracím.
Jana S.