Masáže

Klasická relaxační a regenerační masáž

Unavené svalstvo, těžké tělo, pocity přetížení, chronické bolesti krční či bederní páteře, limitující pohyblivost horních nebo dolních končetin, neklidná mysl, mělký či krátký spánek, vleklá únava – našli bychom ještě více indikací, které vás mohou přivést do mé praxe.

Když se návštěvy stanou pravidelnými, ucítíte, jak blahodárně tato setkání budou působit. V přítmí masérny budu následovat potřeby vašeho těla, naladíme se na společný dech a zaměříme pozornost tam, kde je potřeba. Neslibuji zázraky ale stoprocentní péči ano…

Reflexní terapie

Jak pracovat s tělem komplexně? Reflexní terapie, jedna z metod, jak vnímat, pracovat a ovlivnit tělo jako CELEK. Nahlížení na tělo a práce s ním touto formou mě fascinovala už při prvním setkání někdy v roce 2003. O pět let později jsem začal studovat pojetí Jiřího Janči a manželů Patakyových a ještě více jsem její síle propadl v roce 2017 a 2019 při měsíčních stážích v čínském Pekingu. 

Hodinová práce s vašimi chodidly umí velmi příjemnou a občas intenzivnější formou ovlivnit, posílit, aktivovat mnoho tělesných soustav, od pohybového aparátu, přes krevní oběh, psychické uvolnění až po zjištění vašich citlivých míst pohledem Tradiční čínské medicíny a zároveň vnímat souvslosti mezi psychikou a fyzickým tělem. 

Manuální lymfodrenáž

Trápí vás chronické otoky dolních či horních končetin, zadržuje vaše tělo velké množstí vody? Manuální lymfodrenáž může být jedním ze způsobů, jak tělu ulevit. V kombinaci více faktorů – úpravy stravy, pitného režimu a pohybu, můžete zažít více uvolnění, např. po dlouhé době opět lehčí nohy. Zároveň příjemný způsob, jak tělo detoxikovat, napomoci rychlejšímu odobourávání tuků nebo zvýšení tvorby a transportu obranných buněk.