Celovíkendový vzdělávací kurz Reflexní terapie, 15. – 16.4.

15. – 16. 4. 2023

Obohaťte svůj život poznáním jedné z nejstarších přírodních uzdravovacích metod a přispějte tak k lepšímu zdraví nejen vás samotných, ale i lidí, na kterých vám záleží… 

Reflexologie nohy je nesmírně účinná forma terapeutické práce pro zdraví. Její princip je založen na principu ZRCADLA, tzn. že naše chodidla jsou přesným odrazem celého těla. Každou jeho nedokonalost a nerovnost, každé místo, které se na našem těle nachází v nerovnováze, chodidla zobrazí. Prací s jednotlivými reflexními zónami a ploškami vytváříme základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha chronických onemocnění. Zároveň můžeme odhalit oslabené orgány ještě dříve, než by mohlo dojít k jejich fyzickému onemocnění.

Náplň semináře

Stlačováním a hlazením příslušných bodů lze nejen vyvažovat energetickou rovnováhu vnitřních orgánů, ale i ulevit od bolesti, nahromaděného napětí, rozproudit tok energie v těle a celkově tak navodit pocit uvolnění. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a přivádíme tělo k jeho přirozené harmonii.

Na kurzu se naučíte nejen správně vyhledávat a stlačovat reflexní zóny na chodidlech, poznat kdy reflexologii použít a kdy je potřeba se jí vyvarovat, ale také jak vést diagnostiku. Dozvíte se jak zmírnit stres, úzkost, bolest hlavy, jak zlepšit spánek, rozproudit krevní oběh, prokrvit orgány a posílit nervovou soustavu. Stejně tak proč nepodceňovat prevenci a jak si díky automasáži vylepšit své zdraví. Navíc se dozvíte nejen o umístění a funkci základních orgánů, ale i jak lépe porozumět vztahům mezi body na noze a orgány pomocí nauky o pěti elementech.

Speciálními bonusy toho kurzu jsou uvolňující cviky dolních končetin a uvolnění krční páteře při akutních bolestech. Zároveň se naučíte, jak správně pečovat o svá chodidla, a co všechno jim můžeme dopřát za to, že se ony starají o nás a denně nám slouží. 

Výhodou kurzu reflexologie nohy je, že ho může absolvovat a zvládnout naprosto každý, bez jakýchkoli předchozích znalostí masážních technik. Zároveň je atraktivní i možnost absolvovat tento kurz se svým partnerem a ve společném životě si tak zpříjemnit večery po namáhavém dni…

Cena: 3.000,- Kč

Přihlášky
Přihlášky zasílejte prosím na email klubu Vnímej své tělo: info@vnimejsvetelo.cz

Kontakty
Karel Tejček, 777 979 690, kareltejcek21@gmail.com, www.kareltejcek.cz